f. Vladimír Fiala  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1927
poznámka: * 25.2.1927

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
8. 6. 1952 30. 9. 1956 NOVÉ MĚSTO pod Smrkem vikář; 1.11.1953 - 28.12.1955 voj. služ.
1. 10. 1956 31. 12. 1966 RÝMAŘOV farář
1. 1. 1967 31. 8. 1979 OSTROV farář Ostrov nad Ohří (Jáchymov)

  • Aktualizace: 24. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus