f. Jaroslav B. Staněk  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1925

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
21. 8. 1944 30. 6. 1945 KLOBOUKY u Brna diakon (Thst)
1. 7. 1945 31. 7. 1949 Thst.
1. 8. 1949 31. 12. 1950 BRNO I vikář
1. 1. 1951 21. 7. 1952 HUSLENKY vikář
22. 7. 1952 31. 10. 1977 HUSLENKY farář; 1.11.1952 - 22.10.1954 voj. služ.
1. 11. 1977 31. 8. 1993 VSETÍN (Dolní sbor) 1.12.1977-30.11.1989 senior východomoravského seniorátu

  • Aktualizace: 13. 04. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus