f. Miloslav Dobrkovský  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1920

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
14. 10. 1941 31. 10. 1944 PRAHA 3 - ŽIŽKOV II praktikant (Thst.) + 1.10.1942 - 31.10.1944 diakon (Thst.)
1. 11. 1944 30. 9. 1946 HOŘOVICE vikář
1. 10. 1946 31. 12. 1951 PLZEŇ - západní sbor vikář
1. 1. 1952 26. 9. 1996 ČESKÁ TŘEBOVÁ farář + 1.6.1979 - 31.5.1985 s. Chrudimský

  • Aktualizace: 23. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus