f. Viktor Hájek  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1900

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
19. 10. 1925 11. 8. 1926 RŮŽĎKA vikář
12. 8. 1926 31. 7. 1929 RŮŽĎKA farář
1. 8. 1929 14. 2. 1950 BRNO I farář; 1.1.1940 - 31.1.1947 senior Brněnského seniorátu; 1.2.1947 - 14.2.1950 náměstek synod. seniora
14. 2. 1950 7. 3. 1968 synodní senior Praha

  • Aktualizace: 25. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus