f. Blahoslav Hájek 

adresa:
(adresa nenalezena)
v činné službě
nar.: 1935

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
16. 11. 1959 31. 12. 1963 PRAHA 6 - STŘEŠOVICE vikář (1.11.1957 - 1.11.1959 voj. služ.)
1. 1. 1964 31. 3. 1964 seniorátní vikář Pražského seniorátu Praha
1. 4. 1964 31. 7. 1983 PRAHA 4 - NUSLE farář
1. 8. 1983 31. 8. 1988 KARLOVY VARY farář
1. 9. 1988 31. 10. 2001 PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO farář; 1.7.1992 - 31.5.1998 senior Pražský
1. 4. 2009 30. 9. 2011 PEČKY farář

  • Aktualizace: 25. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus