f. Vladimír Chvátal  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1896

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 7. 1921 30. 7. 1922 PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO vikář
1. 8. 1922 30. 8. 1930 SOBĚSLAV farář
1. 9. 1930 30. 9. 1946 MŠENO u Mělníka farář
1. 10. 1946 30. 6. 1957 RUMBURK nejdříve kazatel; od 1.11.1948 farář; 1.1.1953 - 30.6.1957 senior Libereckého seniorátu

  • Aktualizace: 27. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus