f. Josef Hlaváč  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1917

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 1. 1940 31. 12. 1940 JILEMNICE vikář
1. 1. 1941 31. 8. 1942 BRNO - HUSOVICE vikář
1. 9. 1942 15. 3. 1952 BRNO - HUSOVICE farář
16. 3. 1952 14. 5. 1978 OLOMOUC farář; 15.5.1969 - 21.10.1977 senior Moravskoslezského seniorátu
15. 5. 1978 30. 4. 1989 VELIM farář; 21.10.1977 - 18.11.1987 nám. synodního seniora

  • Aktualizace: 26. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus