f. Jaroslav Čihák  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1921

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 9. 1941 31. 12. 1948 PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO diakon (Thst.) Praha Kliment, Nusle, Zlín, Olomouc
1. 1. 1949 30. 9. 1949 OLOMOUC vikář
1. 10. 1949 23. 10. 1954 JESENÍK vikář (1.12.1951 - 5.8.1953 voj. služba)
24. 10. 1954 31. 8. 1961 JESENÍK farář; 1.2.1961 - 31.7.1961 uvolněn pro Praha Kliment
1. 9. 1961 31. 12. 1983 mimo církev. služ. (KMK)
1. 1. 1984 31. 12. 1984 PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO vikář

  • Aktualizace: 23. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus