f. Ludvík Klobása  (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1928

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 12. 1955 31. 10. 1956 FRÝDEK - MÍSTEK vikář; 1.11.1953 - 22.10.1955 voj. služ.
1. 11. 1956 15. 7. 1967 ŠTRAMBERK vikář
15. 7. 1967 30. 9. 1968 ŠTRAMBERK farář
1. 10. 1968 14. 1. 1979 OSTRAVA farář Vítkovice
15. 1. 1979 30. 6. 1994 OSTRAVA farář; 1.4.1982 - 31.3.1994 senior Moravskoslezský
1. 10. 2003 31. 12. 2005 BRUNTÁL farář

  • Aktualizace: 31. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus