f. Miroslav Frydrych  (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1928

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 12. 1951 31. 7. 1956 ODRY vikář; 1.11.1952 - 23.10.1954 voj. služ.
1. 8. 1956 31. 10. 1973 BOHUSLAVICE nad Metují farář
1. 11. 1973 31. 12. 1996 KOLÍN farář; 1.7.1989 - 30.6.1995 - senior Poděbradského sen.
1. 1. 1997 31. 12. 1997 LIBENICE farář

  • Aktualizace: 25. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus