f. Lubomír Líbal  (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1929

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 8. 1953 31. 10. 1955 CHEB vikář; 1.11.1953 - 31.10.1955 voj. služba
1. 11. 1955 30. 6. 1956 CHEB vikář pro Aš
1. 7. 1956 13. 7. 1958 CHEB vikář pro Františkovy Lázně
14. 7. 1958 31. 8. 2008 CHEB farář; 1.4.1993 - 30.6.1999 senior Západočeský

  • Aktualizace: 26. 04. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus