f. Julius Beneš  (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1924
poznámka: ordinován 14.6.1970

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 6. 1970 30. 6. 1971 PODBOŘANY do 1970 civilní povolání
1. 7. 1971 30. 9. 1989 SEMTĚŠ od 1.10.1989-17.5.2012 v důchodu

  • Aktualizace: 07. 08. 2018, správci Evangnetu

Poslední změny - schematismus