f. Josef Hromádka  (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1936

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
15. 3. 1959 30. 6. 1962 OSTRAVA vikář (1.10.1959 - 22.12.1961 voj. služ.)
1. 7. 1962 5. 9. 1964 ŠTERNBERK vikář
6. 9. 1964 30. 6. 1979 ŠTERNBERK farář
12. 2. 1978 15. 11. 1981 senior Moravskoslezský
1. 7. 1979 19. 11. 1987 OLOMOUC
15. 11. 1981 19. 11. 1987 nám. syn. seniora
19. 11. 1987 31. 12. 1990 syn. senior, od 1.1. - 31.8.1990 - uvolněn pro výkon funkce místopředsedy vlády
1. 1. 1991 31. 5. 1991 celocírkevní kazatel
1. 6. 1991 30. 6. 2006 FRÝDEK - MÍSTEK farář; 1.5.1994 - 31.12.1997 senior Moravskoslezský

  • Aktualizace: 26. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus