f. Jan Nohavica Mgr. (zemř.)

adresa:
(adresa nenalezena)
zemřelí
nar.: 1956
poznámka: ordinován 7.11.1982

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 10. 1980 30. 11. 1982 seniorátní vikář pro OLOMOUC; 1.12.1980 - 30.9.1982 voj. služ.
1. 12. 1982 31. 8. 1988 HODSLAVICE vikář
1. 9. 1988 20. 9. 1997 OLOMOUC farář

  • Aktualizace: 27. 04. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus