Oznámení: Internetový magazín Christnet se přestěhoval na evropskou doménu eu

Oznámení > Na vědomí

Přesun adresy portálu Na konci minulého roku se magazín Christnet přesunul z domény Christnet.cz na novou adresu Christnet.eu. Děkujeme za sdílení informace o nové adrese portálu. Staré články naleznete jednoduchým přepisem v koncovce adresy (cz - eu). Sledovat projekt lze i na facebookovém profilu, který má již téměř dva tisíce příznivců.
Jedná se o unikátní projekt, který běží již 17 let bez přímé závislosti na žádné existující církvi, nadaci nebo státní instituci. Cílem spolku Christnet je poskytovat kvalitní a nezávislé zpravodajství o dění v církvích a náboženských společnostech a o jejich působení ve společnosti. Redakce portálu christnet.eu pojímá žurnalistiku jako veřejnou službu, a ne jako komerční projekt, jehož cílem je maximalizace zisku. Většina finančních zdrojů pochází z darů čtenářů, menší část příjmů tvoří reklama. Do financování může veřejnost nahlížet na transparentním účtu č. 2900316130 / 2010. Redakce děkuje dárcům za příspěvek, na který lze vystavit i potvrzení pro odpis z daňového základu.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Kirschner <>
Stav: vyřízeno