Oznámení: Mezinárodní den nevidomých na faře

Oznámení > Na vědomí

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Táboře zve všechny prožít Mezinárodní den nevidomých s nevidomým Mgr. Ondřejem Kováčem 13. listopadu 2013 v Bílkově ulici 963/3 v Táboře • 16.00 – 19.00 setkání s nevidomým a zajímavá výstava & • od 19.00 promítání filmu Přijďte sledovat film tak, jak jej sledují nevidomí lidé!

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Táboře
zve všechny prožít
Mezinárodní den nevidomých s nevidomým Mgr. Ondřejem Kováčem
13. listopadu 2013 v Bílkově ulici 963/3 v Táboře
Mezinárodní den nevidomých je věnován památce zakladatele první školy pro nevidomé Valentina Haüy (1745-1822). Od vzniku první školy pro nevidomé Valentina Haüy uběhlo mnoho let a i u nás v České republice mají zrakově postižení možnost se vzdělávat, společensky uplatňovat a dosahovat velkých úspěchů. Budete mít příležitost se osobně seznámit s nevidomým člověkem, který těchto možností plně využil, vystudoval teologii na Karlově univerzitě a aktivně pracuje. Na výstavě si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejrůznější pomůcky a zajímavé věci, které nevidomým umožňují samostatné a rovnocenné vzdělání a usnadňují jejich život. Večer můžete sledovat film stejným způsobem, který nevidomým nahrazuje vizuální vnímání obrazu.
Inzerent: FS ČCE TÁBOR <>
Stav: vyřízeno