Téma: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

Od: Anonym: Standa--- )
Kdy: 13. 08. 2020 22:50
Předmět: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

Navigace: link | přehled | fórum
Připouští se tu jen to, co se líbí adminům či jsou ochotni akceptovat, pravidla tu nejsou. Jediným pravidlem pro zveřejnění je pouze to, jak se admin vyspal a jakou má momentálně náladu. Admin na evangnetu je takový novodobý samovládce. Evangnet je něco ve smyslu: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. A kdo nezpívá, toho smažeme, jako by nikdy nebyl. Dnes se vyspí dobře, jindy špatně. Dnes příspěvek ponechá, jindy smaže. Jaká bude asi nálada dnes?
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 13. 08. 2020 23:28
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

Pokud se nepletu, dnes tu byly smazány především příspěvky jakési Jeptišky …kundy. A měl by tu takový nick být?
Od: Anonym: Standa--- )
Kdy: 13. 08. 2020 23:40
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

To je jedno, koho příspěvky admin smazal, problém je, že něco čtu a za chvíli to zmizí. Ráz evangnetu neodpovídá reálnému vzezření, protože zůstává jen výběr "uznatelných" příspěvků. Takovou cenzůru jsem nikde jinde na netu nezažil. Podezřívám vás, že máte nějaké psychiatrické problémy.
Od: Anonym: jezuita Honza--- )
Kdy: 13. 08. 2020 23:40
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak na ČT24

Admini jsou tu celkem tolerantní, ale něktrré zásahy taky nechápu.
Od: Anonym: Jeptiška Kunigunda--- )
Kdy: 13. 08. 2020 23:48
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak na ČT24

Jo jo, tolerance ano, ale jen vocamcaď pocamcaď. Kunigunda je staroněmecké jméno.
Od: Anonym: jezuita Honza--- )
Kdy: 13. 08. 2020 23:51
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak na ČT1

Myslel jsem, že sem píše i pan prezident a že si dal do nicku své oblíbené slovo.
Od: Anonym: Jeptiška Kunigunda--- )
Kdy: 13. 08. 2020 23:55
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak na ČT1

Tady píšou jenom faráři, jeptišky, jezuité a svatí.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 09:04
Předmět: Re: Evangnet - cenzura

Např. k beznázorovosti je tohle fórum dost netolerantní
Od: Anonym: Jeptiška Gertruda---.163.158.83.ipv4.supernova.orange.pl )
Kdy: 14. 08. 2020 10:43
Předmět: Re: Evangnet - cenzura

K názorovosti také, pokud je jiný než zdejší proud.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 10:57
Předmět: Re: Evangnet - cenzura

Aha, z toho mám dojem naprosto jiný. Průzkum si nedělám, ale mizí příspěvky nenávistné, vulgární, prokazatelně lživé. Mnoho jiných evangelicky nekorektních tady zůstává
Od: Anonym: kartuzián Triptych--- )
Kdy: 14. 08. 2020 11:28
Předmět: Re: Evangnet - cenzura

Mne hněvá, že se zde maže kritika, když klerici ČCE žijí na psí knížku.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 11:34
Předmět: Re: Evangnet - cenzura

Zase nepravda. S takovým Jančou jsem tady o tom mluvil opakovaně, vše je určitě k dohledání
Od: Anonym: Pavel Tomíška <> ( ---.cust.tlapnet.cz )
Kdy: 14. 08. 2020 14:26
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

Někdo, kdo nedovolí sám sobě uvádět svou pravou totožnost si stěžuje na cenzuru?
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 15:47
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

To je pěkný argument. Vždyť trol cenzuruje i své vlastní jméno
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 16:32
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za komunistů

Pavle, inspiroval jste mne k drobné filosofické úvaze. Píšeme zde své názory. "Názor, nazírání" znamená, že na věc nahlížíme svým vlastním úhlem pohledu. Názory jsou různé, protože i naše životní situtace jsou různé. K názorů ovšem patří i spojení "stát si za svým názorem". Když tady nějaký trol vypustí pár slov, vlastně to není v plném smyslu slova názor. A čím méně si za ním stojí, tím silněji bude mluvit o svobodě psát cokoliv.
Od: Anonym: Pawel--- )
Kdy: 14. 08. 2020 18:48
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za Gottwalda?

I vy dva vykutálení filosofové. Diskusní fóra jsou o tom, že lidé diskutují pod nickem. To je základní charakteristika takových diskuzí. Stejně i Evangnet toto umožňuje. Nebo že by pro Evangnet platila nějaká jiná pravidla? A nejsou to spíše jen vaše vlastní toužebná pravidla?
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 18:59
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za Gottwalda?

Nemám ambicí měnit net. To bylo jen o tom, jakou závažnost asi vaše slova můžou mít.
Od: Anonym: Pawel--- )
Kdy: 14. 08. 2020 19:08
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za Gottwalda?

Tak jej neměňte. Závažnost mají takovou, jakou mají diskuse na internetu. Jediné, co v se nich dá s jistotou určit, že za nickem stojí skutečný člověk, nic víc, nic méně.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 08. 2020 19:20
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za Gottwalda?

K člověku patří, že je za svůj život a taky za svá slova zodpovědný. Troll není.
Od: Anonym: Pawel--- )
Kdy: 14. 08. 2020 19:40
Předmět: Re: Evangnet - větší cenzůra jak za Gottwalda?

V reálném životě ano. Vy to pořád nechápete… Jeden kazatel jednoho sboru si založil diskusní fórum, provozuje jej už asi na třetích diskusních stránkách už asi 15 let (jak se ty stránky různě časem rušily a tak). Má tam docela živo. Je tam skoro stálá parta opravdu všelijakých diskutujících. Za ta léta se ví o něm jenom to, že je to kazatel sboru někde v Čechách a jaká je církev. Nic víc. Kdybyste zde diskutoval třeba jako farář Boris, je to to samé, jako farář Aleš Vrána. Je to jen jméno, nick, nikdy jsem vás neviděl, neznám vás. Chtěl jsem se vám trochu přiblížit v mejlu, ale jste mi psal, že moji totožnost znát nechcete. Jestli chcete, něco vám o sobě nepíšu.