Téma: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Od: Anonym: Anonym---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 29. 11. 2018 15:00
Předmět: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Navigace: link | přehled | fórum
a já jsem čínský papež.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 13. 02. 2019 23:22
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Anonym napsal(a):
 a já jsem čínský papež.
Kdepak, to si jen něco nalhává a potlačuje svoji přirozenost. :-D
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 14. 02. 2019 14:22
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

To přece musím vědět nejlíp já, co jsem byl a co už nejsem. Mohu jenom zopakovat metodu, která byla základem pro moji konverzi. Za vše vděčím téhle fotografii, kterou mne můj psycholog (pravověrný evangelík) přivedl k prvnímu pochopení problému:
Uznejte i vy! Která půlka je DOOPRAVDY hezčí?
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 02. 2019 14:30
Předmět: fotky

Oba vypadají jako napomádované loutky. Ta levá tvář na mě působí lépe
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 14. 02. 2019 15:45
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

To je ovšem vztyčený prst, pane Vrána. V tom případě i vy byste mohl být nahryzán homosexualitou! Nechci malovat čerta na zeď, ale napadá mne, že možná to není náhodou, jak tady diskutujete tolik let o homosexualitě.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 02. 2019 16:20
Předmět: Re: fotky

Aha, to je podle vás h.: když někdo považuje lecjakého chlapa za pěknějšího než je lecjaká ženská? Tak to nás ovšem bude víc. Skoro bych řekl, že tvoříme pořádnou většinu.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 14. 02. 2019 17:12
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

A zase musím s Vámi nesouhlasit, pane Vráno. Chlap samozřejmě nemá být vyumělkovanej. Žádný malovátka, gely, růžový tričička, v uších, nose či pupíku peting, jak to dneska známe u každýho třetího mládežníka v CČE. Správnej chlap má mít svaly, má smrdět potem, mít řidičák na traktor, popřípadě umět střílet z devítky… To vše chci jednou mít! Naopak u žen je vyumělkovanost žádoucí. Vůbec mi nevadí, když je žena příliš namalovaná, extravagantně oblečená, když si vycpává poprsí a griluje se v solárku. To ke správné ženě patří. Má být hezká. Ta na té fotce je takový rozumný střed, ani málo, ani moc. Z toho je patrné, že při pečlivém pohledu na sdílený obrázek homosexualita prostě z těla odchází.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 14. 02. 2019 17:40
Předmět: Re: fotky

Ok, však jo. To ovšem nejsou žádné obecné pravdy, jak "to má být". To je váš osobní pohled, a proti gustu žádný dišputát. Poslední větu komentovat nebudu, nevěřím vám, že ji myslíte cážně.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 14. 02. 2019 19:12
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Tak jo. Zakončíme diskusi písničkou. K Valentýnu. Je pro Vás ode mne, pane Vrána, když nemám holku.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 14. 02. 2019 22:26
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Martin Janča napsal(a):
 A zase musím s Vámi nesouhlasit, pane Vráno. Chlap samozřejmě nemá být  vyumělkovanej. Žádný malovátka, gely, růžový tričička, v uších, nose či  pupíku peting, jak to dneska známe u každýho třetího mládežníka v CČE.  Správnej chlap má mít svaly, má smrdět potem, mít řidičák na traktor,  popřípadě umět střílet z devítky… To vše chci jednou mít! Naopak u žen je  vyumělkovanost žádoucí. Vůbec mi nevadí, když je žena příliš namalovaná,  extravagantně oblečená, když si vycpává poprsí a griluje se v solárku. To ke  správné ženě patří. Má být hezká. Ta na té fotce je takový rozumný střed,  ani málo, ani moc. Z toho je patrné, že při pečlivém pohledu na sdílený  obrázek homosexualita prostě z těla odchází.
Smrdět potem? Takže by se nejlépe neměl ani koupat, aby náhodou ten smrad nesmyl? A že ti nevadí příliš namalovaná žena? Tak to se ti asi líbí šlapky… Hele, nic proti vkusu, ale ty jseš vážně divnej.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 14. 02. 2019 22:24
Předmět: Re: fotky

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 Aha, to je podle vás h.: když někdo považuje lecjakého chlapa za pěknějšího  než je lecjaká ženská? Tak to nás ovšem bude víc. Skoro bych řekl, že  tvoříme pořádnou většinu.
Přesně tak. A když je mi sympatická nějaká holka, tak to ze mě přece neudělá heterosexuála :-D. Třeba státní zástupkyně Bradáčová je pěkná ženská a líbí se mi víc než třeba Jiří Kajínek.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 14. 02. 2019 22:22
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Martin Janča napsal(a):
 To je ovšem vztyčený prst, pane Vrána. V tom případě i vy byste mohl být  nahryzán homosexualitou! Nechci malovat čerta na zeď, ale napadá mne, že  možná to není náhodou, jak tady diskutujete tolik let o homosexualitě.
I kdyby homosexuál doopravdy byl, tak se stane co? Přikládáš sexuální orientaci až neúměrně velký význam.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 14. 02. 2019 22:21
Předmět: Re: Martin Janča je vyléčený homosexuál

Martin Janča napsal(a):
 To přece musím vědět nejlíp já, co jsem byl a co už nejsem. Mohu jenom  zopakovat metodu, která byla základem pro moji konverzi. Za vše vděčím téhle  fotografii, kterou mne můj psycholog (pravověrný evangelík) přivedl k  prvnímu pochopení problému:    https://peopledotcom.files.wordpress.com/2017/11/justin-bieber-selena-gomez.  jpg    Uznejte i vy! Která půlka je DOOPRAVDY hezčí?
To mě chceš utáhnout na Selenu a na Biebra?? :-D Děláš si legraci? :-D Kdybych dal vedle sebe Helenu Růžičkovou a Františka Ringo Čecha, koho by sis vybral? Já teda ani jednoho.