Téma: Pan prezident je vlastenec

Od: Anonym: Buhuslav---.95-103-159.t-com.sk )
Kdy: 27. 12. 2015 22:33
Předmět: Pan prezident je vlastenec

Navigace: link | přehled | fórum
Vážím si vlasteneckých názorů pana prezidenta. Věřím, že každý evangelík je stejný vlastenec.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 28. 12. 2015 08:11
Předmět: Re: Pan prezident je vlastenec

Přidávám se k vám, ovšem s podmínkou, že dalším bodem našeho programu bude, že Slunce obíhá kolem Země - vždyť je to napsáno v Bibli.
Od: Anonym: Jirka---.91.broadband12.iol.cz )
Kdy: 28. 12. 2015 10:29
Předmět: Re: Pan prezident je vlastenec

Každý evangelík je vlastenec. To je možná pravda, snad ve vašem významu není, ale tušíte jaká vlast a vlastenectví případně občanství náleží křesťanovi?
Od: Anonym: Buhuslav---.95-103-159.t-com.sk )
Kdy: 29. 12. 2015 11:01
Předmět: Re: Pan prezident je vlastenec

Pane Wrano. Jsou dva extrémy v přístupu k Bibli. Ten první, biblický fundamentalismus, dělá z Bible lháře. Ten druhý, liberalismus, dělá lháře zase z Boha. Uvažujme, zda nejsme v jednom z těchto extrémů. Já ale mluvil o panu prezidentovi a evangelictví, ne o přístupech k biblické exegezi. Ovšem zamlouvání problémů a zesměšňování oponentů je také obvyklá metoda liberálů.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 29. 12. 2015 11:31
Předmět: ?

Jaký problém jste měl? Který já teď zamlouvám? - Připadalo mi, že hledáte spojence a tak jsem vám chtěl prostě udělat radost…
Od: Anonym: Buhuslav---.95-103-159.t-com.sk )
Kdy: 29. 12. 2015 12:04
Předmět: Re: ?

Čarodějnici nenecháš naživu.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 29. 12. 2015 12:36
Předmět: upálení

Za heliocentrismus upálili např. Giordana Bruna. Vidím, že jsem vaše nasazení pro pravdu od začátku otipoval dobře.
Od: Anonym: Velký oheň---.149.broadband12.iol.cz )
Kdy: 05. 01. 2016 12:30
Předmět: Zeman a evangelictví

Pana zemana ano ten je nazorove jako masaryk, skoda ze zeman neni i evangelik ale to masaryk byl taky evangelik na dve veci.
Od: FS ČCE BOROVÁ u Poličky <>
Kdy: 13. 01. 2016 08:02
Předmět: Re: Pan prezident je vlastenec

Jsme obyčejná evangelická rodina. Tomu, který nyní (Bohu díky jen dočasně) okupuje Pražský hrad, říkáme důsledně Dement Cement. Je to samosebou infantilní, ale je to od srdce. M. Lapáček
Od: Anonym: Cement---.172.broadband18.iol.cz )
Kdy: 13. 01. 2016 13:12
Předmět: Re: Pan prezident je vlastenec

FS ČCE BOROVÁ u Poličky napsal(a):
 Jsme obyčejná evangelická rodina. Tomu, který nyní (Bohu díky jen dočasně)  okupuje Pražský hrad, říkáme důsledně Dement Cement. Je to samosebou  infantilní, ale je to od srdce. M. Lapáček
No on pan Zeman je tak trochu typ co v srdci to na jazyku, ale kdyz se vyjadrujete timto slovnikem, tak to svedci o tom ze Zeman je porad na vyssi IQ urovni nez ta vase evangelicka rodina. Ad. ja jsem volil Zemana jako mensi zlo proti tomu vlastizradci knizeti, ale posledni dobou jsem za svoji volbu cim dal vice spokojen.