Systematické otázky


Odpověď na příspěvek: Re: COVID

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( ---.108.broadband7.iol.cz )
Kdy: 15. 03. 2021 18:43
Předmět: Re: COVID

Ladislav Cajthaml napsal(a):
 To je vaše tvrzení bez jakékoli opory, dokonce i bez jakéhokoli předstírání  opory, že jsem mimo. Netuším, v čem jsem mimo. Jinak si dobře pamatuji  nejenom vaše nekompetentní a také nenávistné útoky na menšiny a na kdekoho,  ale i vaše opakované výhrůžky, že mě chcete fyzicky napadnout. Za těchto  okolností se respekt v komunikaci buduje prašpatně.
Mimo jste v tom že mi přisuzujete negativní přístup k nošení roušek jen proto že jsem Vás vyzval abyste Pawlovi vysvětlil proč jsou potřebné. To je způsob Vaší diskuze, který prezentujete stále dokola. Proto jsem žádal abychom mohli postupovat trochu věcně, ale zase to samé, zřejmě se ničeho nedočkáme. V tomto Vašem "příspěvku" vyhrabáváte Vaší "schopnou" interpretací co jsem kde napsal a v jiném se pasujete do role věcného modernisty milujícího vědu a mně naopak nálepkujete postmodernismem, pohrdajícím skutečnou pravdou, ctícím jen svůj nekompetentní názor. Než byste měl píď sebereflexe, tak raději umícháte hrnec guláše nesmyslů, který tady rozléváte. Každé další napomenutí znamená jen další, větší a pálivější hrnec. Končím.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód