Systematické otázky


Odpověď na příspěvek: Re: nediskuse

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( ---.108.broadband7.iol.cz )
Kdy: 06. 03. 2021 10:45
Předmět: Re: nediskuse

Desitin napsal(a):
 děkuji všem dobrým lidem. Chudým, bohatým, vzdělaným, lidem bez titulů.  Děkuji jim za každé dobro, které vnímám. Za každé nezištné dobro, které  prokážou cizím okolo. Vždy je to pro mě síla, kterou se snažím předat dál,  věnovat lidské dobro a pomoc dál jiným, bez nároku na odměnu a pochvalu.  Necítím Boha, ač ho stále hledám a volám, ale cítím lidskou lásku. Dokonce  vnímám lásku u zvířat, což jsem dříve ignoroval. Je zřejmě zbytečné prosit  Boha o pomoc - Bůh nebude měnit svůj plán pro každou z miliónu proseb lidí.  Ale můžu prosit bližního svého. A můžu pomoci zoufalým a potřebným.  Proto se navzájem neurážejte, tady na tomto diskuzním fóru. Vždyt je vás tu  jen pět a půl a ještě si místo pomoci a těšení se na sebe zbytečně odsáváte  energii.  Co by řekl Kristus? Běžte a už se nehádejte
Ohledně hádání souhlasím, ohledně Boží odpovědi na modlitby nikoliv. Jsem svědek toho, jak Bůh mnohokrát odpověděl na mé volání konkrétním vyslyšením. Teď ohledně pandemie zatím odpověď nepřichází, zřejmě čeká až půjde větší část pyšného a sebestředného národa na kolena. Jsem rád a chválím Ho za to, že jsou z toho venku alespoň děti.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód