Systematické otázky


Odpověď na příspěvek: Re: nediskuse

Od: Anonym: Desitin <> ( ---.internetbox.cz )
Kdy: 28. 02. 2021 07:20
Předmět: Re: nediskuse

neznám vás, ale žasnu, kolik času a energie si navzájem "věnujete" poučováním, oponováním, nesouhlasem, naopak přitakáváním, plácáním po rameni. Takový absurdní výjev. Obávám, se že pro svou zaslepenost to nepochopíte. Tu absurdnost umocňuje fakt, že nic z toho k ničemu vlastně nepovede. Napsal jsem tu svůj názor na zlo ve Starém Zákoně a byl jsem hned označen za trola. Jen proto, že jsem nahlas řekl svoji úvahu, která mi přijde logická a cítím ji celým svým srdcem. Obdivuju všechny, kteří dokáží donekonečna řešit a pitvat texty biblických knih, které ani nevíme kdo, kdy a proč napsal, často nemáme originální zdroje. Kdybych svoji práci založil na jedné jediné medicínské knize, ve které bych hledal řešení všech problémů gynekolog., kožních, neurolog. aj. tak mi opravdu nezbyde než se modlit. A rovnou bych mohl říct, že nepotřebujeme lékaře, když stačí Job a pevná vira v Krista. Nedivte se, že katolická církev má stále větší převahu. Ač je to těžké říct, tak se nedrží jen Bible, ale žije tradicí, která se stále vyvíjí. A to lidé chtějí, chtějí žít s Bohem, ne být peskováni a poučováni lidmi, kteří ví vlastně stejně málo, jako všichni

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód