Systematické otázky


Odpověď na příspěvek: Re: Je bible humanistická?

Od: Anonym: Desitin <> ( ---.nat.epc.tmcz.cz )
Kdy: 25. 02. 2021 09:13
Předmět: Re: Je bible humanistická?

Jediná věc, kterou bych chtěl, tak potkat Pána Ježíše Krista, padnout před ním na kolena, a pořádně se vyplakat, jako malé dítě. Desítky let cítím bolest a ptám se, pane kde jsi, proč tu nejsi? Tebe tvůj Otec opustil, když tě i ostatní opustili, víš jaké to je. Pro každého jsi za svého života udělal tolik dobrého, sám jsi nic po nikom nechtěl. Nepotřebuji knihy z Bible, potřebuji Tebe. Proč tu jsem, proč jsem se musel narodit, vždyť dokonalý Bůh mě k ničemu nepotřebuje, nemluví se mnou, mojí práci taky nemá zapotřebí…. jsem jen laboratorní zvířátko nebo zvířátko v božím cirkuse, které bude odměněno za dobrý výkon? Ježíš pro mě znamená zahodit všechny konvence a vnímat pocit lásky a milosrdenství. Ježíše vnímám, že ho znám, ale jeho Otce ne. Z pohledu SZ se mi Otec jeví jako dobrý a zlý 1:1. U Ježíše nemusím nic řešit, nic řešit, hledat moudra mezi řádky. Buď má SZ pravdu a platí i to, že se Bůh chlubí, že stvořil dobro a zlo, a vsadil Joba do banku. Nebo SZ není taková pravda. A pak by Bůh neměl být lidmi očerňován.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód