Co na evangnetu chybí

Diskuse o všem, co by bylo dobré na Evangnetu mít a co jak se k tomu dobrat.
Technické připomínky zaznamenejte prosíme ve foru "Připomínky k provozu serveru"

Odpověď na příspěvek: Re: Ad

Od: Anonym: zeto---.cb.gin.cz )
Kdy: 09. 04. 2006 10:32
Předmět: Re: Ad

Budu malinko oponovat, protože já senecítím slabí a ubohý, naopak cítim pokoru nad tím vším, nad Bohem a tím vším čím je a co tvoří, tím tvořím úctu sám k sobě jelikož i já jsem součástí toho všeho dění a tvoření(stvoření)… co je podle vás negativní? Co to jsou Boží příkazy? Zkuste si jenom na okamžik představit že spoustu těch božích příkazů stvořili lidé ve svých hlavách a díky svému egu přetvořili k obrazu svému. Oni spoustu věcí zneužili z různých důvodů. Ale i tak to asi má být….
A máte pravdu že často lidé neví co činí, jedna z mnoha pravd co se dostala na světlo:) A víte proč to nevědí? Protože slepě něčemu věří a nechtějí vidět nic jiného, říkají potom že pravda těch ostatních je špatná jen aby si uchránili a ubránili tu svojí….
Jenom se Vás ještě optám, je sice krásné věřit a doufat ale také činit…….. činíte něco pro to aby to co se vám nelíbí takové nebylo? Co proto děláte? Děláte pro sebe něco abyste byl štastný?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód