Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Prach jsi a v prach se navrátíš.

Od: Anonym: Tomáš Lachtan---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 13. 10. 2011 13:12
Předmět: Re: Prach jsi a v prach se navrátíš.

Hledající napsal(a):
 Vůbec si nemyslím, že jsem se do něčeho zamotal. Pokud je v Bibli nebe  synonymem pro Boha samotného, potom je nanebevzetí sdělením, že Ježíš je u  Boha - sdělením, že je to ten ukřižovaný Ježíš, který nám ukazuje na to, kdo  je Bůh, jaká je jeho vůle. Kdo tady něco motá jste vy pane Lachtane. Motáte  svoje myšlenkové pochody a pojmy a jejich obsahy do pojmů a obsahů  Biblických, A v těch vám, bez urážky, to je konstatování, chybí základní  orientace.  A pokud tady chcete přemýšlet o anorganické chemii, co se stalo s prachem a  popelem,pokračujte, jak je ctěná libost.Nechtějte ale odpověď z Bible. Ta  chce říct - Ježíš byl vzat na nebe - jinak řečeno - Bůh, v kterého věříme,  je, co se týče vztahu k lidem, takový, jak se projevil v životě, smrti a  vzkříšení Ježíše Krista.  Je tohle demagogie?
To, co píšete, je demagogie a dogmatika dohromady. A pokud budete odpovídat a diskutovat tímto způsobem, to je jako když si pes honí vlastní ocas. Já jsem se jasně ptal co se stalo s Ježíšovým fyzickým tělem protože se v křesťanství mluví o fyzickém a nějakém duchovním vzkříšení a nanebevzetí. Hrob, kde by byly uloženy Ježíšovy ostatky nexstituje (alespoň podle bible ne), proto se ptám co se stalo s jeho ostatky. Domnívám se, že se ptám zcela jasně, ale vy jste stále jako hluchý a slepý dohromady. Pořád zde vytahujete nějaké citace které vůbec nic nevysvětlují ani nedokazují. Když byste se tímto způsobem chtěl hájit u soudu, tak vás odsoudí na první stání ani byste nestačil mrknout. To co předkládáte nejsou přece žádné důkazy, už to konečně uznejte, ale jak říkám výše – demagogie a dogmatika dohromady, ale tím vůbec neřešíte problém, to je pouhé tvrzení, nic více.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód