Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita - je to přece jasné

Od: Anonym: Jan Dospiva <> ( ---.erkor.cz )
Kdy: 17. 05. 2009 00:03
Předmět: Re: Homosexualita - je to přece jasné

Bible podle mě hovoří jasně - homosexuální chování je hřích. To je však něco, v čem jsem s Bohem trochu ve při a neumím to tak jednoduše odsoudit.
Napsal jsem na to (a nejen na to) téma jednu píseň (Přímluva za Sodomu), tak mi dovolte ocitovat text:
Proč, Pane, chystáš muky pekelnými potrestat houfy živých co když se přece najde mezi nimi padesát spravedlivých? A jako smlouval s Tebou o Sodomu Abraham ani já se s Tebou pohádat nezdráhám Ti všichni muži, co se s Bohem přeli přesto nezemřeli
Proč na světě je tolik zla a bídy po zemi rozprostřeno? Proč tolik násilí a genocidy pro Tvoje svaté jméno? A jako v noci s Tebou zápolil nad hrobem i já zápasím s Tebou a jsem teď Jákobem Ti všichni muži, co se s Bohem přeli přesto nezemřeli
Proč Tvoje přítomnost tu není s námi uprostřed Tvého lidu? Proč na sakrálno zůstali jsme sami hledáme Atlantidu? Není-li Bůh s námi, jak nás jiní rozliší? To už jsi tu jednou namítl, Mojžíši Ti všichni muži, co se s Bohem přeli přesto nezemřeli
Já, Pane, vím, že slovo Tvé je svaté ať se mě straní pýcha však je tu trocha věcí, co mě mate a nemůžu být zticha Dej milost malomocným i pro hříšnici nebohou i pro muže, co jinak než po mužích toužit nemohou vzpomeň si na ty, co se s Tebou přeli a přesto nezemřeli Co v zájmu o druhé se s Bohem přeli a proto nezemřeli

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód