Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita - je to přece jasné

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 20. 12. 2020 17:18
Předmět: Re: Homosexualita - je to přece jasné

Milá sestro, Váš útok byl směřován na mně, tak si taky dovolím pár slov- Hlavní myšlenku Vašeho příspěvku jsem pochopil jako zdůraznění, že náš Pán je Láska- skutečná, dokonalá láska, kterou my můžeme jen přijímat a měli bychom ji předávat dál. S tím naprosto souhlasím, ale už ne s Vaším dalším "dotažením" abychom homosexuály nechali láskyplně dělat co je napadne a maximálně jen zdůraznili, aby to co konají konali s roztouženými srdíčky, nejen tělíčky. Snažíte se lásku jak ji chápete Vy napasovat na homosexuální soužití, jak jej chápete Vy a z tohoto úhlu mně i velmi ostře napomínáte. Bible žádnou "homosexualitu" nezná, je to objev celkem moderní doby, kdy se dozvídáme, že existují lidé, kteří nedokážou mít takový vztah, jaký určil Bůh, protože je přitahuje vlastní pohlaví. Je možné, že někdo takový opravdu existuje, poruch je mnoho. Nebudu se přít o podílu takových lidí, je však jisté že je zanedbatelný. My jsme zde vystaveni nátlaku, předem připravené lobby, která má za úkol proklestit cestu genderovým ideologiím v našem křesťanstvu, což je velký problém. Takže rozhodně nejde jen o "přijímání homosexuálů", ale otevření dveří heretickým stanoviskům, kdy jedno bude promyšleně automaticky emancipovat a determinovat druhé, až se nám to úplně vymkne z rukou. My nejsme ve fázi, kdy by ti homosexuální chudáci v našich společenstvích nějak trpěli! Ne! My jsme ve fázi, kdy jsou faráři násilím donucováni oddávat deviantní sňatky. Jsme v situaci, kdy po ulicích velkoměst chodí pochody "Gaypride" a svými projevy a transparenty nám a našim dětem agresivně vnucují vnucují neperspektivní a zavrženíhodný životní "styl". Jsme v situaci, kdy může být dětem vštěpováno (a granty EU hojně podporováno) že už malé děti !! mají právo si vybrat své pohlaví, jako by to bylo běžně něco k výběru bez ohledu na to kým opravdu jsou! Takže mám rád bratry a sestry, kteří bojují s různými vlastními problémy a hříšnými sklony, protože je mám i já a asi málokdo je úplně super. Proto i rádi přijímáme lidi, kteří mají problémy se sexualitou a takoví v našich sborech jsou. Je jim u nás dobře právě proto, že dostávají sílu od Pána i podporu od nás se svými problémy bojovat, nikoliv je přijmout jako kdyby byly dobré. Lidi, kteří to myslí s Bohem vážně postupně přesně pochopí, co je hřích. My jim nebudeme mlžit, chceme jim pomáhat tak, aby jednou mohli s čistým svědomím stanout před Nejvyšším a jít do věčné blaženosti. Ne být "blaženými" teď a tady a pak skončit v pekle. To Církev nedělá a dělat nesmí!!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód