Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Evangelík v katolickém kostele

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 28. 10. 2019 21:40
Předmět: Re: Evangelík v katolickém kostele

Ladislave, už je mi velmi proti srsti sem psát cokoliv dalšího, co by jakkoliv ukazovalo na chyby ČCE, vyplývající z jejího liberálního směru, kterým se vydala. Nebudu v tom pokračovat i když jsem se současným stavem hrubě nespokojen. Žel, to co není životaschopné, zajde. Pevně doufám a modlím se, aby to bylo jen "ořezání" a ne "odřezání". Podle Vás nic neznám a nechápu, budiž. Vaše názory pro mně nejsou podstatné, doufám že jste hlavně přijal Krista, vyznal jste své hříchy a jste spasený. Poznal jsem, že mám napnout síly k duchovní a pastorační práci - už se na to moc těším. Budu tedy přispívat do zdejších diskuzí spíše zřídka, přijde mi to jako ztráta času, obzvlášť v případě nějakých akademických názorů a debat. Bibli má dnes každý, analfabetů je minimum, takže komu jde o poznání skutečně pravého Kristova evangelia, má možnost. Jiní, kteří chtějí kázat bludy, si to vždycky nějak vykonstruovaně obhájí. Prosím zde všechny, aby četli Písmo pravidelně a nezaujatě, upřímně vyznávali své viny a trpělivě hledali Boha. Pán Vám mocně žehnej!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód