Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Vzali byste si dítě do pěstounské péče?

Od: Anonym: Anonymka--- )
Kdy: 06. 10. 2019 10:38
Předmět: Re: Vzali byste si dítě do pěstounské péče?

Pěkné peníze za to pěkné nejsou, povídáš nesmysly. Jsem pěstounka a kdybych po nocích nepřivydělávala, tak jsou naše děti naprostí sociálové. Mrzí mě, že se republikou šíří tyhle nesmysly. 18 tisíc hrubého odměna pěstouna a 9 900,- na děti. Platíš Vánoce, dovolené v létě, řadu lékařských výkonů, které ti nikdo neproplatí - ty, co totiž proplatí, nejsou buď v republice dostupné, nebo jsou nevyhovující a jistě mi na to řekneš, že to proplatí zdravotní pojišťovna, jenže pokud se jedná o diagnostiku dostupnou pouze v cizině a pouze v soukromém zařízení, kdy se jedná o speciální pedagogicko psychologické centrum, tak ti to neproplatí ani pojišťovna. Děti potřebují neustálé podněty (na doporučení lékařů s ohledem na diagnózu) a pokud nehodlám stimulovat pouze doma na gauči nebo stereotypně na pískovišti, tak musíme také zaplatit, takže suma sumárum, ty peníze jsou mizerné. Jistě podotkneš, že můžeme mít příspěvek na péči. Ano, to by ale nesměl stát tak šetřit, že to u posudkové komise vypadá jak v Lurdech. Takže máme na vážnou diagnózu 1. stupeň. Na PSSZ už z těchto posudků mají legraci a vždy říkají, že v Praze jsou Lurdy, ať nečekám, že někdo pomůže, že to je děs. Takže šíříš mýtus.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód