Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita - je to přece jasné

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 01. 09. 2019 13:59
Předmět: Re: Homosexualita - je to přece jasné

Jan Dospiva napsal(a):
 Bible podle mě hovoří jasně - homosexuální chování je hřích. To je však  něco, v čem jsem s Bohem trochu ve při a neumím to tak jednoduše odsoudit.    Napsal jsem na to (a nejen na to) téma jednu píseň (Přímluva za Sodomu), tak  mi dovolte ocitovat text:    Proč, Pane, chystáš muky pekelnými  potrestat houfy živých  co když se přece najde mezi nimi  padesát spravedlivých?  A jako smlouval s Tebou o Sodomu Abraham  ani já se s Tebou pohádat nezdráhám  Ti všichni muži, co se s Bohem přeli  přesto nezemřeli    Proč na světě je tolik zla a bídy  po zemi rozprostřeno?  Proč tolik násilí a genocidy  pro Tvoje svaté jméno?  A jako v noci s Tebou zápolil nad hrobem  i já zápasím s Tebou a jsem teď Jákobem  Ti všichni muži, co se s Bohem přeli  přesto nezemřeli    Proč Tvoje přítomnost tu není s námi  uprostřed Tvého lidu?  Proč na sakrálno zůstali jsme sami  hledáme Atlantidu?  Není-li Bůh s námi, jak nás jiní rozliší?  To už jsi tu jednou namítl, Mojžíši  Ti všichni muži, co se s Bohem přeli  přesto nezemřeli    Já, Pane, vím, že slovo Tvé je svaté  ať se mě straní pýcha  však je tu trocha věcí, co mě mate  a nemůžu být zticha  Dej milost malomocným i pro hříšnici nebohou  i pro muže, co jinak než po mužích toužit nemohou  vzpomeň si na ty, co se s Tebou přeli  a přesto nezemřeli  Co v zájmu o druhé se s Bohem přeli  a proto nezemřeli  
Toto bych dal jako Žalm 151. díky!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód