Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování ...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 12. 08. 2019 08:18
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování ...

Inu, některými legendami tu živíte přivolávání škodlivých předtuch… Takže teď, skoro na konci Armageddonu (znamená "Zničení Sýrie", nebo "Drvoštěp Sýrie"), který byl třetí světovou válkou, skoro celý svět tam válčil, obě větve muslimů, křesťané trpící, Rusové brání Řád, Američané na obou stranách ale na zlé především, Evropané z Francie a Británie na straně zla, Čínští Ujgurové, Izrael na straně zla až dosud jak hnízdo sršňů prý bodá Sýrii nálety, Erdogan dělá řezníka Bibihitlerovi, aby mu udělal špinavou práci za něj a vyčistil Kurdy, kteří jsou možná možná ti skuteční potomci biblických izraelitů, já nevím, jsou takoví stateční, skoro to tak vypadalo, naštěstí to snad dopadlo lépe… A i Soudný den již byl, a "Den Poté" (to byl nějaký film? je to na záznamu, odkaz je výše a ještě ho jen převyprávím) Beránek vrhal ještě jednou jaderné bomby na půl světa, od nás na východě až na západ, ale ne proto, aby někomu škodil, ale proto, aby mnohým pomohl. To už také nedělejte. Tyhle věci se řeší bez odpadu, co zamoří půl planety (tu severní). Vzduch z USA je u nás do týdne, vzduch od nás jde do Ruska, vzduch z Ruska je u nás do tří týdnů přes Ameriku, jaký to má poločas, než se to vyčistí? Tuhle variantu fakt nikdo rozumný nechce, taky se jí říká MAD. Někoho se zeptejte, co to přesně znamená MAD… Nejsem to já, kdo je tady šílenec.
Ještě jsem si vzpoměl. Až půjdou zbylí židi z Evropy a z USA v tom Exodusu, radši dobrovolně a nechte je jít, mohou jít třeba také do Anglie, tam ať si to rozhodnou po svém, a nejsou liberální kompatibilní s těmi konzervativními v Izraeli v Levantu, on je stejně dávno Zion v Londýně a ne na blízkém východě. Pojmem "zbylí židi" myslím to, že leckomu třeba dojde, že jeho předci vlastně ani nebyli židi, ale báli se totality katolíků třeba po Bílé Hoře a konvertovali tam, budou se stydět a přestanou být židy a uvědomí si, že dýchají s námi, a ne spolu globálně proti nám zde, a budou zas jedni z nás. Pro ty zbylé, co chtějí dál být židy proti nám v konspiraci, je tu Izrael a Zion v Londýně. Protože jinak když to necháte dojít až za kraj, a Farao nepropustí Můj Lid na svobodu, tak ale ti prvorození synové jsou Jákob, jak jim to prvorozenství vy ostatní prodáváte pořád ještě za tu čočkovou kaši z hladu, milí bratři Pracující Esau. Jinak ale dle Mé exegeze, většina těch egyptských ran se už stala nebo právě děje. Tohle není anti-semitismus, to je fér nabídka a pokus o záchranu lidstva. Už jsem to tu psal a tohle je jen stručnější…
Inu, 7:17 jsem zaspal, ale mohlo tam být taky něco…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód