Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlení...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 08. 2019 12:00
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlení...

Nemám dobrý pocit z používání magie takhle. Ale na motivy židovského jména tady pana tazatele jsem složil dvousečné kouzlo v hebrejštině, aby to mělo rytmus i smysl. I to, abyste pochopili, že s tím Horal Petr (H.Poter) to není sranda. Ale já nejsem jenom Horal Petr (což mi došlo, až když jsem našel ten KM v zrcadle, nedávno, bohužel jsem těch dílů viděl jen pár, tak nevím, co byste čekali), a připravoval jsem se v mládí spíš na Gandalfa, ale pak šel pracovat jinam, abych nakonec dostal jinou roli…
- Čas mluvit svědectví přišel, pro obřízku duše, srdce, očí
- Čas odstranit obřezávání přišel, pro …
A inu, já jsem vám tu na serveru znásilnil Církev v rovině Archetypů, ne bezohledně ale s ohledy, vzdychat můžete ale nebraňte mi technicky, je to pro dobro Lidstva… A Panna Maria tam už v mém podání nemá Panna, ale místo ní je tam Svatá, v jedné průpovídce, možná jsem ji mimoděk spletl, už nevím jistě.
Samozřejmě mezi-lidsky normálně uvítám reakce, jako rovný s rovným, ale už jste možná poznali, že mám nad vámi určitou převahu, já se tím nevytahuji, já jsem to tu prokázal, protože to bylo nutné…
Víte, proč vám z kdejaké sochy Ježíš Kristus zamlada ukazuje na prstech 2 dva ? Ale já jsem jenom Jeho ozvěna, Syn Člověka jako každý jiný, ale víc jsem se snažil a bylo mi hodně pomoženo.
Nemusíte mi říkat, jak je to dobrý, já si to myslím taky, ale vím, že jsou v tom i chyby, hlavně dřív než později, takže pokud ještě nevidíte chybu, nedívali jste se dost podrobně… A inu, já jsem připraven Diskutovat…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód