Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - korektury...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 08. 2019 09:00
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - korektury...

(gramatické korektury: "Ty by byl" má být "To by byl", "Takže když jim obrátím" má být "Takže jim obrátím", tam asi měla být další část věty?, na začátku "je to nej vtip" má být "je to nejen vtip")
({Že Tarrant na Novém Zélandě lákal do pasti odboj je mi jasné od začátku, že byl jenom žabař s dvěma zapadlými mešitami mě napadlo až teď, pro srovnání… Žádné osamělé partyzány nikam nelákám! Počkejte, až se naštvete všichni… V jednotě je síla, jedinec moc nezmůže a spíš by jen škodil… Vy je nechcete jenom bodat do loutek a stínů. To nemá smysl… TGR jsem komentoval tady >>211513417 (png md5 d25c6..bb0d8e) v threadu >>211498500 a další s ID "cexCo+BE" … (to už je jenom v archivu, a mám to tu tady uložené, pozor, že ve 4plebs je past googlu reCaptcha, jako máte v jiných fórech, je jedno, jestli se zrovna necháte udělat bio-robotem a naklikáte jim tam trénink pro auto-roboty, jako že nejste robot, ale tak jako tak si u vás Google udělá čárku, že jste tu stránku viděli…) _-_ Hele, byla to smeč proti-strany na výročí okupace 39 u nás a BT to tam zmiňuje, že to datum je přesné, a s 50+50 oběťmi i když jich bylo míň, od proti-strany proto, že to byl falešný podvod snažící se lidi nalákat do pasti. Já jsem to tgr nepřepisoval, jen jsem tam připsal, kde s tím nesouhlasím a proč, tak, abych se vešel v tom pdf na původní stránky, když už to tgr party dobrovolníků překládaly do různých evropských jazyků… aha, že zkratka tgr je taky tygr nebo tiger mě napadlo až teď, bylo to potřeba napsat malými písmeny, abych si toho všiml… Je vedle toho i analýza toho videa (jen jako vysvětlení, že to byl fake, ani jsem si nevšiml všeho, třeba Zvědavci si všimli jiných rozdílů - to je jak "najděte 10 rozdílů" ale na jiném levelu), a další poznámky k tomu, a je tam Manifest Earnesta pro referenci, který jsem tam komentoval pár větami hned jak staženo a bez velkého rozmýšlení, ještě byl dost čerstvý, toho jsem měl asi k výročí početí, to si člověk všimne… o tom BT jsem tu psát nechtěl, ale když už jsem ho vzal do srovnání … (Ten Lohengrin za odměnu nebo jako poděkování tam byl našim pravděpodobně fašistickým krajanům, nic lepšího mi zrovna pod ruku nepadlo, abych se mu odměnil za ochotu obrázkem… A pak jsem si šel tyhle západní pohádky přečíst také aspoň ve wiki, to jsem předtím neznal…) _-_ Partyzánský odboj je krajní řešení, ale tak za krajem snad ještě nejsme… _-_ PewDiePie je asi fajn komik, ale má nesprávné jméno… Spíš to je jak PewNet? Nevím, o tom jsem moc nepřemýšlel…}) (A Jacinda Ardern, děvka a vlastizrádce, je ukázka, proč "Běda kterým žena vládne". Můžu to vysvětlit i podrobněji, je-li libo…) (Pokud nechápete, proč mě napadla souvislost a co to tu dělá, nepřemýšlel jste o tom dost. Pokud si myslíte, že to chápete, tak také…)
(jak jsem včera přestal kouřit, míň se soustředím… bratr mi s tím tou brigádou dost pomohl… za pár dní to bude lepší, už jsem přestával několikrát… ale jak si pak člověk vezme jednu, tak je postupně v tom zas…)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód