Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Zázrak uzdravení

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 17. 07. 2019 19:10
Předmět: Re: Zázrak uzdravení

Martin Janča napsal(a):
 Mám kamaráda, kterému se výrazně zlepšilo zdraví poté, co přijal Krista. Od  30 let byl invalidní ve 3. stupni. Vrátili mu i řidičák, začal chodit do  práce. Tedy to měl doložené lékařskými zprávami před i po. Lékař, který mu  před léty psal posudek na invalidní důchod s vyloučením zlepšení stavu,  nevěděl, co na to říct.    Také z jiného "soudku" jsem viděl na tzv. uzdravujícím shromáždění  vstát invalidu z vozíku a odejít po svých. Nebo jindy na jedné tzv.  evangelizaci Boží mocí, hluchý, co začal slyšet, opakoval po kazateli slova.  Před tím se neznali, nemohli být domluvení.    
A předpokládám, že ten hluchý byl němý a po té začal mluvit, že? Tak to jsou nesmysly. Přečti si psychologii, člověk, co nikdy neviděl a odoperovali ho, se musel učit slyšet i mluvit. Věřím v uzdravení, ale ne zchození propracované dovednosti z nebe. To bych nemusel chodit do školy a mohl Boha požádat, ať mi do hlavy nasype během modlitby třeba celé studium medicíny. Takže, buď to byl podvod, nebo byl max. ohluchlý, nebo jen špatně slyšel.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód