Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: dotaz na pana faráře Wránu

Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 20. 06. 2019 07:14
Předmět: Re: dotaz na pana faráře Wránu

Určitě. Svůj postoj přesně k této otázce jsem tady už před časem napsal, můžete si ho dohledat. O skrytí mého stanoviska mi teď nejde. Ale: nejsou otázky a nejsou odpovědi bez kontextu. Když se někdo na něco ptá se zlým záměrem, je často lepší neodpoovídat. Dost jsem se k tomu naučil od Ježíše. Napadne vás, kde se Ježíš právě takto zachová? A proto se teď ptám už vás dvou, proč mi pokládáte tuto otázku? Možná mě opravíte, ale prozatím vás považuji za dva provokatéry, každopádně lidi nevážné, kteří tady sami plácnou jakoukoliv kravinu. Například: vnášíte tady stále a stále téma homosexuality,a pak říkáte, že to církev je jim posedlá. Jste lidé, skrytí za nicky, kteří sami za svá slova odpovědnost nenesou. A přitom ta slova, která po mně chcete, odpovědná být mají. Představuji si, že za mnou přijdou dva homosexuálové, že se mají rádi, a že by si pro svůj vztah přáli boží požehnání. Co bych tak asi řekl? Když tojím v zodpovědnosti vůči Bohu a jeho slovu? Když stojím v zdpovědnosti, že budu brát vážně lidskou důstojnost těch žadatelů?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód