Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Proč se na evangnetu řeší...

Od: Anonym: A.R. <> ( 109.107.211.--- )
Kdy: 22. 02. 2019 20:02
Předmět: Re: Proč se na evangnetu řeší...

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 A jak to máte vy? Kolik máte názorů "vlastních" a kolik jste  vyčetl z knih? Předpokládám, že do školy jste chodil a učebnice používal,  Archimédův zákon a Pythagorovu větu jste převzal a nepotřeboval si je pro  sebe vymýšlet znovu. Neletěl jste do Sydney, abyste se přesvědčil, že tam  je, ale důvěřujete atlasu…
Vlastních názorů mám dost. A jelikož jsem vědecký pracovník, některé postupy jsem na bázi již existujících upravil pro jiné podmínky nebo dokonce sám vytvořil zcela nové algoritmy. Ale mým vědeckovýzkumným oborem není homosexualita, jsem technik. O homosexualitě jsem se něco dočetl - jak z řad odborných titulů, tak z řad těch, kteří se za odborníky vydávají. Jelikož se moje osobní a životní zkušenosti neshodují s tím, co se píše o homosexualitě v nevědeckých publikacích, nemám jediný důvod jim důvěřovat. I selským rozumem a životními zkušenostmi lze dojít k tomu, že homosexualita je přirozená a nenaučitelná. K takovému základu není potřeba vysoké vzdělání. Silně pochybuju, že Bible dává uspokojivou odpověď na otázku, proč existuje jiná než heterosexuální orientace.
Nicméně tohle pořád není odpověď na moji otázku. Proč si myslíš, že je homosexualita špatná?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód