Odpověď na příspěvek: Re: homosexualita atd...

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 24. 09. 2018 23:08
Předmět: Re: homosexualita atd...

P.A.Semi napsal(a):
 > Jde vidět, že jsi smysl pochodů Pride nepochopil    Nejen lingvisticky, že "Pride" znamená "Pýcha" -  nezkoušejte schovávat význam za cizí slovo…
Nic nezkouším. Záměrně sis vybral překlad, který s kontextem nesouvisí. Jsi stejný jako ten prasák Zeman, který schválně použil ten nejhrubší překlad slova "pussy".
 Tyhle pochody se skládají z předvoje Pyšných Zvrhlíků, a následováni jsou  davem užitečných idiotů (pojem tu vysvětluji jinde - slouží nevědomky cizí  Agendě), kteří tenhle rozvrat rodin a společnosti hloupě podporují.  (Říkám-li Hloupě, omlouvám je tím, že to nedělají Zle…)
Když si myslíš, že každý účastní pochodu je zvrhlík, pak si to samé můžu já myslet o tobě, zvrhlíku.
 Kdyby to bylo jen o veselosti, mohli by chodit v přírodě a nemuseli by se  ukazovat celému městu a republice, protože o tom především tyhle pochody  jsou. Jenže u pochodů to zdaleka nekončí.    Zřejmě jste si zatím nevšiml, jak to na Západě, odkud se tenhle  "Progress" (((Pokrok))) šíří, pokračuje.
Všiml. Pochody se tam pořádají pořád a navíc roste počet zemí, kde dvě ženy nebo dva muži mohou uzavřít manželství.
 Třeba jak "drag queen" (viz google "drag queen children"  ), odporně urážlivé karikatury žen, kazí dost mladé děti již na školách. I  celkově, jak na školách zavádějí gender výuku. Viz 8-leté děti, stylizující  se do transsexuálních rolí - to je zkažení špatnou výchovou, protože samo od  sebe si to to dítě nevybere, ale baví ho to, kam ho rodič nasměřuje.    Ostatně i vy, jak jste to tu připustil, jste ukázka, že nevyvážená výchova  jednou ženou, nehledě jestli to je matka nebo babička, vede k nevyváženému  člověku. A nemyslím si, že by třeba výchova dvěma ženami byla lepší, než  jednou ženou, spíš bude ještě trochu horší…
Mě nevychovala jedna žena, ale můj otec s mou matkou. Ale tebe musel vychovávat nějaký zvrhlík, když máš tyhle praštěné názory.
 > že i gay nebo lesba je člověk jako každý jiný  No to právě není. Normální lidé se normálně rozmnožují a vychovávají  vyvážené děti svým dobrým příkladem, což je primární biologický úkol  lidstva.
Platí to, co jsem napsal. Já jako gay jsem stejným členem společnosti jako ty nebo člověk, který sice heterosexuál je, ale nechce mít děti. I takové lidi jsem v sousedství měl. Dva manželé pak zemřeli sami, protože děti mít prostě nechtěli. A to, že můžeš mít legálně dítě se ženou, ještě z tebe nedělá lepšího člověka. Ty rozhodně nejsi pro děti ten správný příklad. Takže si my dva nemáme co vyčítat.
 Jenže problém dnes není ani tak těch pár procent gayů a dalších zvrhlíků.  Mnohem větší problém je rozpad rodin, kdy desítky procent rodin končí  rozvodem a ten podíl neustále stoupá. Jednak je příliš snadné se rozvést. I  alimenty usnadňují tento špatný trend, kromě toho že vykořisťují otce. A  ovšem především ne-svátost rodiny a tedy částečně i to, že jsou postaveny na  roveň svazkům zvrhlíků. Největší měrou to je ale dle mého v tom, že ženy  opovrhly rolí žen a díky výchově a společenskému tlaku usilují místo toho o  role (průměrných) mužů… (Jistě (téměř?) polovina žen je inteligentnější  než průměrný muž, ale je otázka, proč kvůli tomu zahodí svou ženskost  (femininity) a staví se do role těch průměrných mužů? Proč společnost  podporuje víc Kariéru žen, než jejich přirozený a dobrý úkol, péči o rodinu?  Zejména v době, kdy politici brečí, že máme nízkou porodnost…)
Za rozpad rodin si můžou rodiny samy. Nikomu neříkám, aby se rozváděl. Pokud rodinu dokáže rozklížit něco jako pochod leseb a gayů nebo to, že budou smět uzavírat manželství, pak ta rodina byla odsouzena k zániku už od začátku a její vazby byly velmi slabé na to, když je dokázalo zpřetrhat něco tak nicotného. To, že zakážeš sňatky homosexuálů, rozhodně neznamená, že ostatní budou houfně uzavírat manželství. Ten problém je v něčem úplně jiném.
 Stát by měl především zvýhodňovat to, co je prospěšné, a ne dělat  neo-komunisticky rovné podmínky všem.    A ještě k tomu, ne sice v tomhle (v rodinách), ale třeba ve vzdělání nebo ve  vedení podniků a politiky, stát ani ty rovné Podmínky nedělá, jsou snahy o  rovné Zastoupení všech pohlaví a ras, nehledě na skutečné schopnosti, čímž  jsou ale rovné Podmínky zrušeny a vykloněny nespravedlivým směrem. (Ani ne  tolik u nás, jako především na Západě…)

Přidat příspěvek:


Ověřovací kód