Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 16. 09. 2018 11:47
Předmět: Re: Homosexualita

To, co jsi vyplodil na svých stránkách, … dokonce urážka
Inu, Pravda (pokud to není Omyl, a ovšem není to Lež), uráží především ty, kdo mají svůj Trám, komu beru jejich falešnou Hrdost… Svoboda Slova je důležitý princip. Pokud vás Pravda uráží, ač nedokážete ukázat na případný Omyl v ní, pak jste problém spíš vy, ne Pravda ani ten, kdo byl tak drzý, a v době všeobecného Lhaní si dovolil mávat Pravdou (a ještě k ní přidávat své Názory - jenže těmi jsem zrovna na téhle své stránce výrazně šetřil)…
Mé komentáře a názory mají stejnou váhu
To nemají. Ty moje jsou podpořené Informacemi. Jistě ale vám neberu právo mít svůj Názor, i když je (může být) Zcestný… A ovšem pokud vám seberu Blaženou Nevědomost informováním, zbyde vám již jen výběr mezi Lží a Pravdou… (I když samozřejmě každá ta Informace může být Pravda, Lež nebo Omyl, nebo zčásti tak a zčásti tak, a ne vždy se to hned pozná…)
Církev je prolezlá sexuálními skandály
Myslím (a i jsem viděl statistiku, dohledám někdy jindy), že v Církvi je těch sexuálních skandálů relativně méně, než leckde jinde. Jen jste byli cíleným desinformováním (nebalancovaným informováním) přesvědčeni, že zrovna Církev je ta nejhorší… Skoro jako kdyby to bylo cílem…
Znovu opakuju, že se sexualita nedá naučit, je to neměnná vlastnost už od narození
Mýlíte se. Argumenty (nejen ale především ty podpořené autoritou amerických Pediatrů, dále statistiky, exemplární případy) jsem již uvedl… Je až příliš snadné Zkazit Děti…
potrestal za svou homosexualitu
Podotýkám, že v češtině je důležitý rozdíl mezi "svůj" a "jejich,jeho". Třeba v hebrejštině ten rozdíl není, ale v překladech někde byl vnesen omyl jejich záměnou… (Což potom je otázka interpretace, jestli je to "svůj" nebo "jeho"…)
Ohledně toho potrestal, viz statistiky nemocnosti, viz statistiky subjektivního (ne)štěstí…
Bůh nebo Příroda trestá Karmou, Důsledky Příčin. A ovšem leckdo má dost prostoru k nápravě, a na leckoho ta Karma dosáhne lecjak, jen někdy vůbec…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód