Odpověď na příspěvek: Re: patříš do blázince

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 14. 09. 2018 18:14
Předmět: Re: patříš do blázince

(Omlouvám se, že je to tady dlouhé…)
Píšu to výše, zavřeli mě naposled, když jsem vyhrožoval hackem v eReceptech, že bych zařídil pro feťáka vopičáka, aby přišel k lékaři, strčil flashdisk, zmáčknul enter a přišel mu emailem recept dle potřeby… Po technické stránce jsem se mýlil, ta díra, kterou jsem si myslel, že tam je, tak tam není (což neznamená že by nemohla být čistě teoreticky jiná, ale já se v tom už angažovat nebudu). Po filosofické stránce jsem měl pravdu, eRecept je projekt Velkého Bratra na vysávání informací o lidech a porušuje lékařské tajemství. Další věci co jsem tam psal, byly asi poněkud zmýlené…
Takže mám zcela reálnou zkušenost, že za nepohodlné věci se tady zavírají disidenti třeba do blázince… Tedy žádná paranoia…
A ovšem na těch svých stránkách jsem tentokrát zveřejnil i _důkaz_, který usvědčí Antikrista Jidáše (protože to je kolektivní archetyp, a tohle je jeho správné jméno… Někdo třeba dosazuje "Vatikán" že by byl Antikrist, ale to je omyl a tenhle šém (jméno) ničím nehne, jen šíří rozkoly. Vždyť je to ale samo-evidentní: kdo přeci je anti-Krist? Kdo zradil Christiány?)… Mimochodem, "Golem" není obr, ale znamená to "zabalený", a dosazením správného jména (šém) se rozbalí a dá do pohybu, pomalu ale jistě… To je Síla Informace…
Důkaz, Tarot, který jasně ukazuje, kdo předem plánoval a tedy i provedl 9/11, kdo sem poslal migranty, kdo vyslal Hitlera a shodil zbytečně bomby na Hiroshimu, a kdo dělá finanční krize. Luciferiáni, zednáři… A tenhle důkaz jim srazí vaz, doufám, že pokojně je teď velký Trumf (Trump) konečně odsoudí u normálního soudu… (to by bylo nejlepší řešení)
Mimochodem - pokud vítáte Migranty, sloužíte (zřejmě nevědomky) Luciferiánskému plánu a Oligarchům.
Jenže chápu, že jsem malý drobek, a mohli by mě lehce rozmáčknout. Není to paranoia, je to reálná úvaha. O sebe už se ani nebojím, Dílo je vydané, já už stejně nic většího v životě nedokážu…
Prostě jsem našel Prak, a na něm je napsáno "na Goliáše". Ovšem povídají: Davídku, jsi malá zrzavá nula, nepleť se tam, kde nepatříš… Ba ne, síla Praků vůbec neodpovídá síle spouště, ale míře jejich napnutí… A ovšem tyhle tři Praky, co jsem najednou spustil silou Informace, mají sílu enormní…
Pokud to bude dost brzy vědět dost lidí, už nebude mít smysl mě umlčovat. Nebo ať si, ale to Dílo už tím nezkazí… Poslal jsem to alespoň čtyřem Západním alt-médiím, ale žádné z nich to asi dosud neuveřejnilo. Poslal jsem to ovšem i na Východ do Ruska RT a …, kam Západní mocipáni nedosáhnou. Sám jsem oslovil sotva stovku lidí, a ovšem na začátku ve 4chan přímo pod nosem FBI a Izraelců (nejméně s jedním jsem tam diskutoval, a že FBI nebo CIA,NSA sledují 4chan se ví)…
Což je prekérní, když ti zlí to vědí, ale příliš málo normálních. (Chápete, že když nakopnu do kolena zlé mafiány, tak obava, že se přijdou pomstít, má určitou reálnou váhu…?)
Včera ovšem přišla zpráva z RT, nejdřív jsem myslel, že pro mě, a poněkud jsem zpanikařil… https://archive.is/yd1Ar Zavřeli nějakou banální kartářku, ilustrační foto je tenhle Tarot, v ruce drží karty: "nyní bude Soud, známe vaše plány". (toto přesně ty karty říkají v řeči karet, samozřejmě milion normálních lidí si přečte jen banalitu o kartářce a ničemu nerozumí… to je taková zpráva "kdo má uši slyš"). Nejdřív jsem myslel, že to je na mě, zavřou mě - a je příliš brzy, zametou i moje Dílo, dokud o něm skoro nikdo neví… Později mi ale naopak došlo, že to je vzkaz Západu, aby konečně začal Trump vypouštět Bažinu. Tedy naopak dobrá zpráva pro mě, v Rusku o tom vědí, alespoň jedno Médium mě nezradilo… (Pravděpodobnost, že to je jen nesouvisející náhoda, je velmi blízká nule.)
Tahle hra už se povede v jiných patrech, a já si tady mohu vklidu oslovovat jednotlivé "ovečky"… (to není urážka)
A ovšem i když mě teď zametete (no vy tady ne, tamti…), stejně to přijde zpátky oklikou z Ruska, jednou se vás (čechů) přijdou zeptat, co jste se mnou udělali… Já teď akorát budu zkoumat hranice Svobody Slova a Vysvětlovat, pak se uvidí…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód