Odpověď na příspěvek: Re: jhvh

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 13. 09. 2018 21:43
Předmět: Re: jhvh

Ono tu není dobře vidět, co je na co odpověď. (Nejdřív jsem odpovídal panu Vránovi, pak vám… Měl jste odpovědět mě a ne Vránovi, nesmíchalo by se to… Nevadí…)
Neznám Selenu Gomez… Když ji dám do Googlu: je na pohled hezká, ale "Disney Channel" rozhodně neholduji, to je podobná liga jako Hœllywood, tihle především jsou zodpovědní za zkažení Civilizace… (Nějak si nevzpomínám, že bych letos nebo loni viděl jediný film, i když denně dvakrát půl hodiny sleduji zprávy ČT24, vždy při jídle… Narozdíl od roku 2014, ČT už tolik nelže, jen toho řeknou menší polovinu, větší část problémů nebo zpráv z Východu prostě jen zatají… Když si člověk nevypaluje city čím dál silnějšími filmy, může zůstat dost citlivý, aby se i u běžné pohádky rozplakal dojetím…)
"správnýmu evangelíkovi" - Považuji se za široce ekumenického katolíka. (Tak široce, že jsem měl rád i toho Dalajlámu, než mi došlo, jaký je to lstivý Démon… Že za krásnou filosofii Soucitu jen schovává možnost házet bláto na Čínu…) A ovšem do kostela chodím k Husitům, protože zdejší katolický farář má vzezření i inteligenci traktoristy, to prostě už nešlo…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód