Odpověď na příspěvek: Re: jhvh

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 13. 09. 2018 21:25
Předmět: Re: jhvh

Stačí "Semi", ale můžete mě i komolit…
Myslím, že doma snad mám jednu nebo dvě Strážné věže, ale nečetl jsem to příliš. Jsou příliš dogmatičtí.
Co mám a nemám "vyčtený" - řekněme že mám určitou převahu informací, protože narozdíl od vás dobrých lidí, co strávíte půl bdělého života prací a půl rodinou, já jsem obětoval život Dílu a Vzdělání nebo sběru informací. Pro vaši představu, ročně zběžně přečtu cca 70,000 stran, zřejmě ne příliš kvalitních… (Letos jsem čtyři měsíce v podstatě zaspal, tak zatím jenom 21,000 - ukládám si printscreeny)
Vidíte, urážkami mě můžete vyprovokovat k poněkud pyšné reakci, omlouvám se za to.
Chápu, že leccos nechápete. Třeba ohledně židů - protože tady v Čechách jsou asimilovaní a žádné zvláštní problémy s nimi nemáme (Bohu dík), narozdíl od Západu…
K těm ateistům, máte pravdu, měl jsem říct "agnostici", bylo by to přesnější.
Podotýkám, že mi tu někdo smazal doplnění v 20:40 ! Zbytečně ze mě děláte lepšího než jsem, když ty konfliktnější názory smažete, (hlavně aby se nikdo nenakazil Informací?)…
S Pravdou (nebo Omylem) se nebojuje jejím skrýváním, to dělají Lháři…
Z toho smazaného uvedu tedy již jen začátek, protože ten je podle mě podstatný i vzhledem k vedlejší diskusi, co jsem tu zahlédl:
Pamatujete podobenství, Ježíš a smilnice: "Kdo jste bez viny, ať první hodí kamenem." Kdo by ovšem chtěl tím kamenem hodit, provinil by se Pýchou. Nikdo takový se nenašel a ani Ježíš ji neodsoudil. Místo smilnice si můžete dosadit homosexuála, je to podobná zvrhlost…
A doplním: myslíte snad, že tím Ježíš schvaloval smilstvo?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód