Odpověď na příspěvek: Re: blog o ČCE

Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 01. 01. 2021 16:16
Předmět: Re: blog o ČCE

Koukám, odkud vítr fouká, že mám najednou na svém blogu hodně přístupů z Evangnetu? Je celkem legitimní, že kdokoliv, kdo cítí určité souznění, se na mě odvolává, samozřejmě, nepřekrucuje-li, co říkám. Nepotřebuje ode mě žádné svolení. Panu faráři děkuji, že se mě zastal, ale není to potřeba. Na druhou stranu tu nejde o to, že bych měl posraný život a vinil z toho církev. Ale ČCE mnoha lidem ublížila a ubližuje dále, zmíním se o tom, kolik lidí z ní opravdu prchlo. Dokud si to nepřipustí (a obávám se, že by to byl opravdu velmi nadpřirozený zázrak), pak se nikdy neobrodí.
Moje výpověď nemůže být stručnější, protože je to celé složité, a doposud nejsem hotov, i když konec se blíží.
Letos oslavím desáté výročí svého vykázání z Evangnetu, takže se tu k tomu víc nebudu vyjadřovat. Odpovídat budu jen na komentáře v blogu. Mám však velmi přísné standardy, přísnější než Evangnet. Nesnáším sraby, takže očekávám, že se tam všichni budou chovat slušně, budou se podepisovat, pokud fakt nemohou, očekávám od anonymů více pokory. Jinak budu příspěvky mazat i blokovat IP adresy.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód