Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Podpoří ČCE Den pro rodinu?

Od: Anonym: jeden evangelík--- )
Kdy: 06. 07. 2017 14:11
Předmět: Re: Podpoří ČCE Den pro rodinu?

Pane kazateli Jirko ale ani vy nerozumíte našim příspěvkům. Jako bychom byli z různých světů. Já moc nechápu myšlenkové postupy vaše ani pana Wrány. A stejně tak si myslim,, že se vyjadřuju jasně,, kolegovi AbAc rozumím, vám ne. Vy zase nerozumíte nám dvěma. Vy faráři mluvíte jako indiánské vědmy, samé úvahy, ze kterých máměě něco vyčíst a když to vyčteme blbě tak hned to jsem neřekl. Zřejmě je odlišné i naše chápání bible. Co tam vidíme my, to tam nevidíte vy. Čím se řídíme my dnes,, pro vás je jen dobové. Kdo z nás má pravdu? Postoj katolické církve nebo pravoslavné k rodině a homoseualitě je stejný jako můj a to ta církev je tady 2000 let a po celou existenci má stjený názor. Já se přikloním k názoru této původní církve,, který mi i sedí s Biblí,, a farář církve, která vznikla před 100 lety a své postoje mění jako svoji polohu kohout na věži ,, vy mi řeknete, že nemám pravdu ohledně rodiny a homosexuality,, dokonce prohlašujete že církev nemá nárok na absolutní pravdu v učení o víře a mravech. Tak proč jste členem církve a dokonce jejím knězem?? Nebo vy vnímáte církev jen jako kolektiv příznivců nějakého filosofického směru řízlého křesťanskou filosofií??? Asi jsem já a mí kamarádi a vy a vaši kolegové faráři CČE,, z jiných světů.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód