Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: T v. C

Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 15. 02. 2017 17:53
Předmět: Re: T v. C

Pane faráři, podle mě taky není ani jedna z těch variant dobrá. Připomíná mi to naše prezidentské volby, kde proti sobě nastoupili dva a ani jednoho (podle mého názoru) nebylo možné s čistým svědomím volit. Tenkrát jsem jako menší zlo volil Miloše Zemana. No a tak nějak asi volili američani. Kdo udělá v Americe méně zla? Ten třikrát rozvedený mafián, kterému je církev a celý ten gender fašismus fuk, nebo ta "solidní" dáma, která chce ponásledovat konzervativní rodiny, křesťany a jejich instituce pro jiné přesvědčení, než jaké je právě v kurzu. Co se týká kázání paní kazatelky z farnosti Tabernacle United Church, tak mě se nelíbí. Je takové agresivní a manipulativní a scházejí mi tam argumenty proč - proč ano-ne Trumpa, proč ano-ne Clintonovou. Napsat to jako "pohřební kázání" s takovými jako by štěky, že budou biti černoši a pronásledováni homosexuálové, že tady jde o život… A v závěru vyhlašovat závazky neposlušnosti vládě. No to snad není ani vaše gusto, pane faráři. Takto kázat evangelický farář, no nevím.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód