Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Náckové před branami církve

Od: Anonym: Martin Danihelka---.tmcz.cz )
Kdy: 30. 03. 2015 12:38
Předmět: Náckové před branami církve

Vy mi čtete myšlenky. :)
Před několika dny mi došlo, že všechny "protihomosexuální" trollské nájezdy na tyto diskuse (např. nick "Jana Pazderková") je prakticky určitě domluvená a koordinovaná záležitost z prostředí českých rasistů a neonacistů blízkým skupině White media (http://www.white-media.info/). O žádné křesťanství, víru a náboženství tu v podstatě nejde, nebo jde možná v poslední řadě - protože i mezi nahnědlými strukturami figurují různí polokřesťané a takykřesťané, jako to bylo i v časech Hitlerova vzestupu, kdy existovala řada podpůrných křesťansko-nacistických organizací. O vazbě zdejších homofobních trollů na skupinu White media mám zhruba osm indicií, ale nebudu je podrobněji rozepisovat, nemá smysl neonacistickým trollům usnadňovat život a maskování.
Českobratrská církev evangelická se stala terčem nenávisti prašivých neonacistických trollů právě pro svůj tolerantní postoj k homosexualitě, v širším smyslu pro své demokratické a protirasistické angažmá (srov. aktivity Mikuláše Vymětala). Proto se rozhodli bombardovat její server a trollit tu, šířit zde nenávist a zlo. Je smutné, jak na jejich působení naskakují v diskusi také někteří zjevně čestní křesťané, dávají jim v dílčích věcech za pravdu, laskavě s nimi zapřádající hovor apod. Je rovněž smutné, že admini tohoto serveru zcela hodili vidle na své adminské povinnosti, diskuse nemoderují, nekultivují, popřípadě nepodávají rovnou trestní oznámení pro hanobení rasy, národa a přesvědčení, pro propagaci nacismu apod.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód