Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: 8 virtuálních identit

Od: Anonym: Martin Danihelka93.99.117.--- )
Kdy: 06. 03. 2015 18:08
Předmět: Re: 8 virtuálních identit

Jana Pazderková napsal(a):
 Aspoň vidíte, pane kazateli či faráři že to není problém jedince. Kolik lidí  v církvi může mít podobný problém, jen nechodí psát na evangelnet. Ten  mladík, co hledá dívku, mi neodpověděl. Ale nemyslím, že to je homosexuál.  To byl Váš inzerát? Pane kazateli a kdo je to ten Martin Danihelka? To jste  Vy? On sem píše pod různými IP všimla jsem si. Tady už podezírá každý  každého. Co když Vy jste já?
Já, Martin Danihelka, tu píšu ze dvou IP adres - jedné soukromé, domovské (93.99.117.—) a jedné pracovní (—.tmcz.cz ), z té jen zřídka. Aleše Wranu znám osobně a nejsem s ním identický. Jsem teolog a člen ČCE. Vítám a beru vážně jakoukoli seriózní kritiku ČCE; nemohu brát sebeméně vážně zbabělé psychopatické trolly, kteří tady simulují různé jakoby kolektivní, od reality ovšem zcela odtržené dialogy o ČCE a o homosexualitě. Jinak vyřiď svým spolutrollům, Jano Pazderková (= Jaroslave = Pavle Kokosi = …), že podobné zoufalé internetové hejty, které tu předvádíš, nemají šanci ani jednoho jediného českobratrského evangelíka zviklat v jeho postojích. Tvá trollí mise na tomto serveru je pouze tragikomická a trapná. Smutné, že tento server má sice adminy, ale ti jaksi neplní své povinnosti. Že, bratře Filipe Kellere a spol.?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód