Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexuální autobus v ČCE

Od: Anonym: Jirka---.91.broadband12.iol.cz )
Kdy: 23. 02. 2015 19:15
Předmět: Re: Homosexuální autobus v ČCE

Hřích smilstva tolerovaný v některých sborech (dokonce i u farářů ve službě)je jiný než hřích modlitby ke svatým. Je jiný tím, že se dotýká lidí kolem nás, dotýká se člověka. Hřích je tedy jiný, ale není ani horší ani lepší. Pán hříchy nedělí na velké a malé. Hříchy mají různý dopad na člověka, ale nenašel jsem zatím jiné dělení než na hřích proti Duchu Svatému a na ostatní hříchy. Bůh tedy hříchy jinak nedělí. Jsou jiné, mají různý dopad na člověka, různé následky, jsou napravitelné (krádež/vrácení), nenapravitelné (vražda,smilstvo)…ale nikde jsem zatím nečetl, že by za malý hřích byl malý trest. Já vlastně nikde nečetl o malém a velkém hříchu. Podíl na jakémkoliv hříchu uvádí člověka do vzpoury vůči Bohu. Ať se modlím ke svatým nebo toleruji smilstvo, krádež, lež….obojí znamená, že se vysmívám oběti našeho Pána Ježíše Krista, že Jeho oběť považuji za nic. Pokoj vám. Těším se a věřím, že se jednou ozvete, že nemá pravdu pan Danihelka, že hledáte a chcete nalézt..a Pán zaslíbil, že se dá poznat těm, kteří Jej hledají.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód