Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Lide

Od: Anonym: oduvan <> ( ---.grapesc.cz )
Kdy: 27. 12. 2005 13:09
Předmět: Re: Lide

Ahoj.Mne to pripomina "lacinou milost",na kterou upozornovali reformatori.Hlavni myslenkou ve streoveku bylo "Modli se a pracuj".To je jako v podobenstvi o dvou stavitelich,jeden si dal praci a postavil dum na skale a druhy nic nedelal a rekl si,ze postavi dum na pisku,jak to skoncilo asi vis…Proto myslim,ze je vic spravne delat oboji najednou(takova symbioza).Bez jednou se neobejdes,stejne jako bez druheho!Kdyz budu sedet na gauci a jenom doufat v Hospodina,tak myslim,ze to pak nevydrzim a prec jen pujdu a koupim si nejake jidlo:)Jak se dozvim,co Buh chce???Proto nam nechal Bibli,proto ji mame.Kdyby On chtel tak by Pismo Svate nemuselo byt psano,ale Jezis rekl,"prisel jsem naplnit a ne zrusit"..Proto mame i Stary Zakon,ktery je stejne dulezity jako Novy. Dokonaly urcite nejsem,a proto snazim se ridit Bibli a modlim se k Nemu a prosim o odpusteni!Ale dobre veci snazim se delat,ne vzdy se to povede dokonale,ale nesedim a sloziv ruce. Ty skutky viry nerozdeluji,proto jsem napsal v predchozim prispevku uvozovky!!! Jinak je velka skoda,ze jsi nepochopil tu frazi je moc dobra!Ale spis myslim,ze jsi to ani nechtel:( Preji hezky den.Milan

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód