Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Plíživá kontrarevoluce

Od: Anonym: Martin Grombirik---.nat.karneval.cz )
Kdy: 09. 12. 2005 16:48
Předmět: Re: Plíživá kontrarevoluce

Luterských sborů je v ČCE velmi málo a zaslouží si ochranu.
Pokud to opravdu cítíte, jak to říkáte, pláčete na špatném hrobě. Závazky vyplývající z našeho vstupu do Světového luterského svazu bystě měl připomínat jiným. Já se Vám v tomto (vyjímečně) velmi rád postavím po bok.
Vy se však domníváte, že přijdete do ČCE z římsko > katolické církve a změníte si ji k obrazu svému.
Členem ČCE jsem oficiálně již 12 let a neoficiálně jsem se církevního života účastnil ještě déle.
jedná se pouze o demagogii… žvanil, egoista, … z těch > nejzbabělejších důvodů…
Nechci být osobní, ale jako demagog a zbabělec se tu fakticky projevujete zatím jenom Vy. Neodpověděl jste mi ani na jednu z mých otázek, jen stále melete svoji a sklouzáváte čím dál tím níže na úroveň podpásových osobních útoků. Nevím ani s kým mám tu "čest" a jaké máte právo mluvit za ČCE (jímž jsem stejně právoplatným členem jako jste - předpokládám - Vy) - zda jste jejím představitelem či tiskovým mluvčím nebo členem nějaké kárné rady, o čemž si dovolím silně pochybovat.
Došel jsem k závěru, že za takovýchto podmínek s Vámi není další diskuse možná a přestože bych klidně rád pokračoval ve věcném rozhovoru, je toto zatím mé poslední slovo. Pokud to jinak neumíte, plivejte si na koho chcete, myslím, že až Vás omrzí moje osoba, najdete si stejně jinou oběť.
Přeji Vám nefalšovaný pokoj v duši.
M. G.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód