Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Povrchnost, motivace

Od: Anonym: housenka <> ( ---.bluetone.cz )
Kdy: 15. 11. 2005 00:05
Předmět: Re: Povrchnost, motivace

Pro Petra: Dík za odpověď. Nemám nic proti internetovým diskusím, naopak, občas některé ráda využívám, když chybí možnost skutečného rozhovoru. Jen mě vytočilo několik příspěvků od lidí, kteří mají ve všem "jasno" a s přehledem poskytují ostatním nevyžádané rady do života i v oblastech, o kterých nejspíš z vlastní zkušenosti nevědí téměř nic. Zažívala jsem podobný způsob uvažování řadu let ve svém blízkém okolí, a nepřinesl dobré ovoce. A teď, abychom nemluvili stále jen vážně: dnes jsem zpětně znovu prolétla diskuse a zjistila, že to vy jste zmínil housenku v muzeu. To přirovnání se mi líbilo a představila jsem si pěkné zelenočerné housenky, které v létě ožíraly lichořeřišnici na mé zahrádce, a ničím jiným se živit nechtěly a asi ani nemohly, jak se pohoršují nad skutečností, že jejich jinak zbarvené housenčí sestry si pochutnávají na jabloni a protiví se tak řádu pro housenky. Takže jsem si vlastně od vás vypůjčila své jméno, protože mi připadá, že jsem také housenka, která nedohlédne na konec zahrady, někdy pohrdá chutěmi jiných, jen možná na rozdíl od některých věřím, že i z těch hnědých, světlezelených, ba i chlupatých, se může jednou stát motýl :)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód